O Nas

Witaj w Centrum Nauczania Języków obcych

Poznaj Nas lepiej

Centrum Nauczania Języków Obcych Art-Project powstało w 1997 roku. Nasi lektorzy to osoby o przygotowaniu filologicznym, lingwistycznym i pedagogicznym, dla których nauczanie to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, jak prowadzić zajęcia dla różnych grup wiekowych, by nauka języka była efektywna i przyjemna. Nie pracujemy według jednej, określonej metody, bo nie wynaleziono jeszcze takiej, która byłaby odpowiednia i skuteczna w odniesieniu do wszystkich. Dlatego nasi lektorzy umiejętnie łączą rozmaite metody nauczania (m.in. metodę bezpośrednią, metodę polisensoryczną, metodę komunikatywną, metodę TPR, metodę dramy), tak aby dostosować zajęcia do potrzeb każdego z uczniów i jak najefektywniej wprowadzić kolejne elementy programu nauczania.

Oferta Szkoły jest szeroka – proponujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, standardowe oraz egzaminacyjne. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Każdy z Państwa może dobrać dla siebie rodzaj kursu dopasowany odpowiednio pod względem metody prowadzenia zajęć – od kursów konwersacyjno-gramatycznych do lekcji z wykorzystaniem niezwykle skutecznej metody Callana. Tym z Państwa, którzy pragną poszerzać i utrwalać swoją wiedzę poza szkołą, proponujemy korzystanie z platformy e-learningowej.

Uczymy na podstawie oryginalnych publikacji tak znanych wydawnictw jak: Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson (Longman), Express Publishing, jak również w oparciu o autorskie multimedialne materiały dydaktyczne przygotowane przez naszych metodyków.

Zespół osób uczących w szkole stanowią młodzi, lecz doświadczeni nauczyciele, którzy od lat mają kontakt z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach publicznych i prywatnych. Wyniki egzaminacyjne uzyskiwane przez naszych uczniów (bardzo wysokie statystyki zdawalności) są dla nas najlepszą wizytówką i źródłem satysfakcji, że nasza praca przynosi znakomite efekty.

Pozdrawiamy, zespół Art Project.

Co nas wyróżnia

25 lat doświadczenia w nauczaniu

Szeroka oferta edukacyjna

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie oraz online

Nauczamy z pasją

Indywidualne podejście do każdego ucznia

}

Prowadzimy zajęcia w godzinach świetlicowych, także na terenie szkół podstawowych

Przyprowadzamy młodsze dzieci ze świetlicy na nasze zajęcia w cenie kursu

Nasi uczniowie osiągają świetne wyniki na egzaminach

Prowadzimy lekcje okolicznościowe oraz warsztaty tematyczne

Organizujemy obozy i kolonie dla naszych kursantów

Propagujemy czytanie książek w języku angielskim – nasi kursanci mają dostęp do bogatej biblioteki anglojęzycznej

Otworzyliśmy własną księgarnię językową z myślą o naszych uczniach

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies