Kursy angielskiego – Tarchomin

Nasza szkoła językowa działa w wielu lokalizacjach. Dzięki temu możesz wybrać miejsce, do którego dojazd jest dla Ciebie najwygodniejszy. Kursy angielskiego prowadzimy także na warszawskim Tarchominie w lokalu przy szkole podstawowej nr 314. Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Posiadamy także specjalną ofertę dla uczniów przed egzaminami kończącymi poszczególne etapy nauczania – kursy maturalne i ósmoklasisty. Oparte są one na obowiązującej podstawie programowej.

 

Nauka angielskiego dla dzieci – Tarchomin

Nauka angielskiego na Tarchominie to ciekawe zajęcia inspirujące najmłodszych do poznawania nowego języka i kultury krajów anglojęzycznych. Prowadzący stosują metody aktywizujące, takie jak śpiew, odgrywanie scenek, gry i zabawy, by zachęcić dzieci do częstego posługiwania się nowymi wyrażeniami. Pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami, którzy zapraszani są na lekcje pokazowe umożliwiające zapoznanie się z postępami uczniów. Organizujemy kursy dla dzieci w godzinach świetlicowych. Młodsze dzieci są później odprowadzane przez prowadzących na kolejne zajęcia szkolne.

 

Kursy przygotowujące do certyfikatów językowych

W naszej ofercie znajdują się także kursy dedykowane osobom chcącym ubiegać się o certyfikaty językowe FCE oraz CAE. Są to dokumenty wystawiane przez Uniwersytet Cambridge poświadczające znajomość języka angielskiego na wskazanym poziomie, uznawane przez uczelnie wyższe na całym świecie oraz firmy międzynarodowe. Uzyskanie takiego certyfikatu to doskonały sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych. Dokument daje także wymierne korzyści studentom – dzięki niemu można ubiegać się o zwolnienie z egzaminów językowych oraz przyznanie punktów w programach wymiany takich jak Erasmus+.

 

Szkoła językowa w Tarchominie

Nauka języka może i powinna być przyjemnością! W Warszawie-Tarchominie oferujemy Tobie i Twoim najbliższym zajęcia z wykwalifikowanymi nauczycielami o prawdziwej pasji do języka. W trakcie zajęć dzielą się nie tylko wiedzą na temat struktur gramatycznych i niezbędnych wyrażeń, ale także kulturą krajów z danego obszaru językowego. Dla najmłodszych proponujemy lekcje z zabawami i animacjami, które zachęcą je do poznawania języków obcych, a dla dorosłych kursy podnoszące kwalifikacje i zwiększające ich atrakcyjność na rynku pracy. Zapraszamy!

Art Project Tarchomin

Warszawa,ul. Porajów 12
lokal przy szkole SP 314

  501 826 323

  795 787 707

  info@art-project.pl

  artprojectszkola@gmail.com

Art Project Warszawa Tarchomin SP nr 314

Warszawa,ul. Porajów 12
lokal przy szkole SP 314

  795 787 707
  501 826 323
  info@art-project.pl

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies