Kursy językowe online – Warszawa

Kursy językowe online to świetna alternatywa dla tradycyjnych zajęć w formie stacjonarnej. Dzięki nim możesz uczestniczyć w lekcjach i rozwijać swoje umiejętności gdziekolwiek jesteś. To wygoda swobodnego uczenia się w zaciszu własnego domu lub na wyjeździe urlopowym. Kursy w formie zdalnej to ratunek dla osób zabieganych, dla których dojazd do centrum językowego to niepotrzebna strata czasu. Zajęcia w tej formie są równie efektywne co lekcje stacjonarne.

 

Kursy językowe online grupowe i indywidualne

Organizujemy zarówno kursy językowe online grupowe, jak i indywidualne. To od Ciebie zależy, która z tych form najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Prowadzimy kursy dla młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub zapisania się na wybrane zajęcia poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Kursy językowe online!

Kursy językowe online – grupowe

Tak samo jak w przypadku zajęć stacjonarnych, tak i tutaj preferujemy niewielkie kilkuosobowe grupki. Pozwalają one na maksymalne skupienie się na każdym z uczestników zajęć i zapewniają czas potrzebny na wytłumaczenie problematycznych zagadnień.

 

Kursy językowe online – indywidualne

Indywidualne kursy językowe online pozwalają na dokładne dostosowanie zajęć do oczekiwań uczestnika. Przed ich rozpoczęciem zostaje określony poziom umiejętności kursanta, a także cele, które chciałby osiągnąć. Na tej podstawie lektor przygotowuje kolejne lekcje.

Szczegóły juz wkrótce!

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies