Angielski metodą Callana – Warszawa

W obecnym świecie znajomość języków obcych stała się niezwykle ważna. Szczególny nacisk kładzie się na praktyczne umiejętności płynnego posługiwania się angielskim w życiu prywatnym oraz pracy. Dzięki metodzie Callana, którą oferujemy w naszych centrach językowych w Warszawie, możesz poznać konkretne wyrażenia przydatne w wielu codziennych sytuacjach. Metody bezpośrednie przyzwyczajają uczestnika zajęć do słuchania i mówienia w obcym języku. Zajęcia należą do kursów dla młodzieży i dorosłych.

Dlaczego warto wybrać metodę Callana w naszym centrum w Warszawie?

Angielski metodą Callana pozwala w szybkim czasie przyswoić dużą liczbę słówek i przyzwyczaić się do brzmienia języka obcego. Głównym celem zajęć jest kształcenie umiejętności mówienia poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych automatyzmów językowych, co prowadzi do tego, że zaczynamy myśleć w danym języku oraz swobodnie posługujemy się nim w praktyce.

Dlaczego warto wybrać naukę języka angielskiego metodami bezpośrednimi: Direct Language Lab oraz Callan Method w naszej szkole językowej?

  • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów metodami bezpośrednimi.
  • Zapewniamy bezpłatne lekcje próbne (jeśli nie zdecydujesz się na kurs nie zapłacisz za nie nawet złotówki).
  • Tylko u nas jednostka lekcyjna trwa 50 minut, zamiast 45, co daje nam w ciągu roku do 13 lekcji gratis.
  • Nasi słuchacze mają stały dostęp do platformy e-learningowej.

 

Na czym polegają zajęcia prowadzone metodą Callana?

Metoda polega na prowadzeniu kontrolowanych dialogów, w których uczestnicy zajęć stosują wprowadzone wcześniej, dokładnie określone kwestie. Słuchacze biorą aktywny udział w zajęciach metodą Callana, odpowiadając na pytania lektora pełnymi zdaniami, aby wydłużyć czas mówienia oraz ćwiczyć jak najwięcej słów i struktur gramatycznych. Jednocześnie precyzyjnie zaplanowany system regularnych powtórek wprowadzonego wcześniej materiału gwarantuje jego utrwalenie i gruntowne opanowanie. W kolejnych etapach wprowadza się elementy własnej inwencji i słuchacz tworzy coraz więcej własnych, dowolnych odpowiedzi, w różnych kontekstach, co sprawia, że potrafi bardziej kreatywnie używać języka obcego.

 

Podręczniki w metodzie Callana

W naszej szkole językowej pracujemy na nowoczesnych podręcznikach opartych na metodzie bezpośredniej, dzięki której staje się ona niezwykle efektywna. Zawierają one wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych. Słuchacze korzystający z podręczników „English designed with Direct Method” mają stały dostęp do platformy e-learningowej, dzięki której mogą utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Direct Language Lab oraz Callan Method to skuteczne sposoby nauczania języków obcych, które zaprowadzą Cię prosto do celu – swobodnego posługiwania się językiem w życiu zawodowym i prywatnym.

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies