Kursy dla młodzieży i dorosłych – Warszawa

W naszym centrum językowym oferujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych. Nasi lektorzy dostosowują sposób prowadzenia zajęć do wieku uczestników i poziomu opanowania przez nich języka. Kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania – od podstawowego do zaawansowanego. Uczniowie przydzielani są do poszczególnych grup na podstawie testu klasyfikacyjnego określającego etap znajomości języka.

 

Jak zorganizowane są kursy językowe dla młodzieży i dorosłych?

W trakcie zajęć językowych dla młodzieży i dorosłych w Warszawie ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie), jednak naszym głównym celem jest rozwijanie praktycznej umiejętności komunikowania się. Przed rozpoczęciem kursu analizujemy potrzeby uczestników, aby zaprowadził ich on do wyznaczonego celu. W naszej ofercie posiadamy intensywne kursy dla młodzieży i dorosłych, a także kursy weekendowe.

 

Kursy przygotowujące do egzaminów

Naszą załogę współtworzą również doświadczeni egzaminatorzy. Prowadzą oni zajęcia przygotowujące do egzaminów kończących poszczególne etapy nauczania – kursy ósmoklasisty oraz maturalne. W czasie zajęć prowadzący bazują na obowiązującej podstawie programowej.

Oferujemy także kursy, dzięki którym zdobędziesz uznawane na całym świecie certyfikaty Cambridge – FCE i CAE. Pomożemy Ci przygotować się do egzaminu, zapoznamy z wszystkimi jego etapami i przeprowadzimy testy próbne, byś osiągnął jak najlepsze rezultaty.

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies