Nauka angielskiego – Warszawa-Targówek

Nasza szkoła językowa rozwija się również na warszawskim Targówku. Prowadzimy tam zajęcia dla dzieci w czasie godzin świetlicowych w Szkole Podstawowej nr 42 oraz działamy w naszym centrum przy ul. Rembielińskiej 6a. Oferujemy wiele różnorodnych kursów dla najmłodszych oraz dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Posługujemy się skutecznymi metodami dydaktycznymi takimi jak:

  • metoda Callana,
  • metoda polisensoryczna,
  • metoda dramy,
  • i wiele innych.

 

Szkoła językowa – Targówek

Nauka angielskiego w Warszawie-Targówku skupia się na zachęcaniu dzieci do kontaktu z językiem obcym. Staramy się aktywizować dzieci poprzez taniec, zabawy ruchowe czy śpiew. Wykorzystując ich wszystkie zmysły, pobudzamy je do udziału w zajęciach oraz pomagamy zapamiętywać zwroty wykorzystywane w czasie lekcji. Kurs dla najmłodszych prowadzony jest w czasie świetlicowym na terenie szkoły. Dzieci są pod stałą opieką – przyprowadzamy i odprowadzamy je z zajęć, by mogły bezpiecznie uczestniczyć w kolejnych lekcjach szkolnych.

 

Nauka angielskiego dla dorosłych – Targówek

Do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów zachęcamy również osoby dorosłe. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne na różnych poziomach zaawansowania. Swoje umiejętności możesz określić za pomocą testu poziomującego. Poprzez udział w proponowanych kursach możesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a także przygotować się do uzyskania prestiżowych certyfikatów językowych Uniwersytetu Cambridge. Zapisy prowadzimy w sierpniu oraz wrześniu, a lekcje rozpoczynamy od października.

Art Project Warszawa Targówek

ul.Rembielińska 6A Warszawa

  501 826 323

  info@art-project.pl

Art Project Warszawa Targówek SP nr 42

ul. Balkonowa 4, Warszawa

  501 826 323
  info@art-project.pl

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies