Angielski – Warszawa-Bemowo

Jednym z miejsc, w których aktywnie działamy jako szkoła językowa, jest Bemowskie Centrum Kultury mieszczące się na ulicy Górczewskiej w dzielnicy Bemowo. Prowadzimy tam zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nasi instruktorzy dbają o każdy aspekt nauki języka: płynną komunikację, swobodne posługiwanie się konstrukcjami gramatycznymi, szeroką znajomość słownictwa oraz rozumienie tekstu pisanego i mówionego.

 

Szkoła językowa – Bemowo

Zajęcia języka angielskiego w Warszawie-Bemowie prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania – każdy z uczestników może więc rozpocząć zajęcia w grupie, z którą będzie się rozwijał zgodnie ze swoimi dotychczasowymi umiejętnościami i ambicjami na przyszłość. Zajęcia rozpoczynamy w październiku, do zapisów zapraszamy więc w sierpniu oraz wrześniu. W naszej ofercie znajdziesz lekcje wykorzystujące metody bezpośrednie, a także kursy ósmoklasisty i maturalne, w czasie których przygotujesz się do szkolnych egzaminów. Proponujemy również intensywne kursy przygotowawcze, dzięki którym zdobędziesz uznane certyfikaty FCE oraz CAE.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów angielskiego w Warszawie-Bemowie?

Naszą kadrę dydaktyczną tworzą profesjonaliści, którzy nie tylko posiadają obszerną wiedzę na temat nauczanego języka, ale także potrafią w interesujący i motywujący sposób przekazać tę wiedzę uczniom. W ofercie naszej szkoły znajdziesz wiele różnorodnych kursów, które dopasujesz do swojego tempa nauki, poziomu zaawansowania, wieku i grafiku.

Zapraszamy do umówienia zajęć w naszej szkole! Już dzisiaj rozpocznij z nami naukę nowego języka!

Art Project Bemowo

Warszawa ul. Górczewska 201
(Art Bem. Bemowskie Centrum Kultury)

  501 826 323
  795 787 707
  info@art-project.pl

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies