Kursy językowe – Legionowo

Kursy językowe w Legionowie prowadzimy w trzech różnych miejscach. Działamy w szkołach podstawowych nr 1 oraz nr 3, prowadząc zajęcia dla dzieci w godzinach świetlicowych, a także w lokalu przy ul. Jagiellońskiej 9d/13. Wyróżniamy się szeroką ofertą kursów na różnych poziomach zaawansowania, ponad 20-letnim doświadczeniem oraz młodą, pełną zapału do pracy kadrą nauczycielską. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć dydaktycznych!

 

Szkoła językowa dla dzieci – Legionowo

Jesteśmy szkołą językową z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. Dysponujemy młodą kadrą, która doskonale wie, jak zainteresować najmłodszych nauką języka obcego i uczynić zajęcia nie tylko efektywnymi, ale także inspirującymi dla maluchów. Korzystamy z metod aktywizujących, takich jak śpiew, taniec czy odgrywanie scenek – możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie będzie się w trakcie zajęć nudzić! Metody nie tylko pomagają podtrzymać uwagę dzieci, ale także utrwalić poznane w czasie lekcji słowa i wyrażenia. Lekcje prowadzone są w czasie godzin świetlicowych. Najmłodsze dzieci są na nie przyprowadzane i odprowadzane na kolejne zajęcia szkolne, są więc pod stałą opieką.

Kursy językowe dla firm

W naszej szkole językowej w Legionowie prowadzimy także szkolenia dla firm. Program kursu ustalamy w porozumieniu z klientem w taki sposób, aby podejmowana w trakcie zajęć tematyka jak najbardziej odpowiadała profilowi przedsiębiorstwa. Dzięki temu pracownicy mogą wynieść realne korzyści z kursu i wykorzystywać nowe umiejętności w codziennej pracy. Oferujemy zajęcia na miejscu w naszym centrum językowym, ale także w siedzibie Twojej firmy. To świetne rozwiązanie, aby ułatwić pracownikom udział w szkoleniach.

 

Metody nauczania języka obcego w naszej szkole językowej w Legionowie

Istnieje wiele metod nauki języka, które wykorzystujemy w centrum w Legionowie. Dostosowujemy je do potrzeb i życzeń konkretnej grupy zajęciowej lub jednego uczestnika w przypadku zajęć indywidualnych. Wśród stosowanych przez nas metod wyróżniamy m.in.:

  • metodę bezpośrednią – nacisk jest położony na praktyczne użycie języka obcego, tj. mówienie oraz słuchanie,
  • metodę polisensoryczną – angażowanie wszystkich zmysłów dziecka w proces nauki, co pozytywnie wpływa na jego zaangażowanie i zapamiętywanie,
  • metodę komunikatywną – zachęcanie uczniów do częstego komunikowania się w języku obcym oraz korzystania z obcojęzycznej literatury, czasopism czy filmów,
  • metodę TPR – reagowanie na polecenia lektora całym ciałem, co pozwala na pobudzenie obu półkuli mózgu i lepsze przyswojenie prostych komunikatów,
  • metodę dramy – przedstawianie scenek sytuacyjnych, których celem jest wykształcenie umiejętności działania w kontaktach z innymi ludźmi.

Art Project Legionowo Centrum

Legionowo,  ul. Jagiellońska 9d/13

  501 826 323
  info@art-project.pl

Art Project Legionowo SP nr 1

Legionowo ul. Zakopiańska 4F
(Szkoła Podstawowa nr. 1 Legionowo)

  501 826 323
  info@art-project.pl

Art Project Legionowo SP nr 3

Legionowo ul. W.Broniewskiego 7
(Szkoła Podstawowa nr. 3 Legionowo)

  501 826 323
  info@art-project.pl

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies