Szkoła językowa – Jabłonna

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawy, ale również pobliskich miejscowości. Prowadzimy szkołę językową w Jabłonnie. Oferujemy zajęcia w szkole podstawowej dla uczniów klas 0 – VIII oraz lekcje przy ul. Modlińskiej 102 dla dorosłych. W naszej kadrze nauczycielskiej znajdują się certyfikowani egzaminatorzy, którzy prowadzą również kursy ósmoklasisty oraz maturalne. Dzięki nim sukces na egzaminie jest gwarantowany!

 

Szkoła językowa dla dorosłych – Jabłonna

Języki obce to dzisiaj podstawowa umiejętność poszukiwana przez większość pracodawców. Warto posługiwać się takimi językami, jak angielski, hiszpański, rosyjski czy niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym. W wieku branżach niezbędne są umiejętności na poziomie zaawansowanym lub słownictwo biznesowe. W naszej szkole językowej dla dorosłych w Jabłonnie możesz skorzystać z kursów na dowolnym poziomie zaawansowania, który określisz na podstawie testu poziomującego. Przygotowujemy również uczestników do zdobycia uznawanych na całym świecie certyfikatów FCE oraz CAE poświadczających umiejętności językowe posiadacza.

 

Metody nauczania w szkole językowej w Jabłonnie

W trakcie nauczania wykorzystujemy rozmaite metody, które dostosowujemy do zakładanego przez uczestników kursu celu oraz poziomu zaawansowania grupy. W przypadku najmłodszych dzieci staramy się angażować ich wszystkie zmysły w myśl metody polisensorycznej. Działamy poprzez zabawę, która zachęca dzieci do rozwoju językowego i pomaga zapamiętywać zwroty używane w trakcie zajęć. Jeśli przygotowujemy uczniów klasy VIII lub maturzystów do czekających ich egzaminów, nacisk kładziemy na strukturę testu oraz techniki pomagające w uzyskaniu wysokiego wyniku.

Art Project Jabłonna

ul. Modlińska 102

  501 826 323
  info@art-project.pl

Art Project Jabłonna Szkoła

ul. Szkolna 2, 05-110 Jabłonna

  501 826 323
  info@art-project.pl

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies