Szkoła językowa dla dzieci – Warszawa

Dla uczniów  SP nr 42, SP nr 82, SP nr 314 w Warszawie
SP nr 1, SP nr 3 w Legionowie
SP w Jabłonnie oraz SP w Łajskach
organizujemy kursy językowe w godzinach świetlicowych!
Przyprowadzamy młodsze dzieci ze świetlicy na zajęcia.

Do nauki języków obcych warto zachęcać dzieci już od najmłodszych lat. Ich umysł jest chłonny i efektywnie absorbuje wiedzę, jeżeli jest ona umiejętnie przekazywana. Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też w naszej szkole językowej dla dzieci w Warszawie łączymy rozmaite aktywizujące metody pracy. Dbamy także o niewielką liczebność grup (do 8 osób), która zapewnia kameralną atmosferę, indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz odpowiednią dynamikę pracy.

 

Jakie metody wykorzystujemy w szkole językowej dla dzieci?

Nauka poprzez wzajemną komunikację, zabawę, śpiew, ruch, odgrywanie scenek, angażowanie wszystkich zmysłów, wykorzystywanie multimediów, a także systematyczne powtarzanie i utrwalanie materiału gwarantują sukces. Nie uczymy pojedynczych słówek, lecz już od pierwszych lekcji przedstawiamy dzieciom struktury języka, intensywnie ćwicząc na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany sposób. System powtarzania wprowadzonego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie.

Program nauczania języka obcego dla dzieci – Warszawa

W szkole językowej dla dzieci Art-Project nie tylko rozwijamy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, mówienie oraz czytanie i pisanie – u dzieci w wieku szkolnym), lecz także staramy się przybliżyć kulturę krajów anglojęzycznych, przygotowując dla naszych uczniów warsztaty tematyczne – Christmas Day, Easter, Halloween, St. Valentine’s Day, St. Patrick’s Day, Children’s Day etc. oraz warsztaty artystyczne z językiem angielskim.

Słownictwo i materiał gramatyczny, wprowadzane na zajęciach, zostały dobrane i ułożone zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate, ponadto zgodnie z aktualną podstawą programową w zakresie nauczania języka obcego.

 

Bezpieczeństwo uczniów w szkole językowej dla dzieci

Bezpieczna szkoła językowa dla dzieci to podstawa. Nasi nauczyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi i doskonale wiedzą, na co zwrócić w jej trakcie uwagę. Małe grupy gwarantują maksymalne skupienie na każdym z uczestników zajęć. Ponadto, na lekcje języka odbywające się w SP nr 42, SP nr 82, SP nr 314 w Warszawie, SP nr 1, SP nr 3 w Legionowie, SP w Jabłonnie oraz SP w Łajskach najmłodsi uczniowie są przyprowadzani i odprowadzani – ani na chwilę nie pozostają więc bez opieki.

Pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Wszyscy nasi uczniowie systematycznie otrzymują raporty postępów w nauce z oceną opisową. Zapraszamy też rodziców na lekcje pokazowe, podczas których mogą oni ocenić postępy swoich dzieci.

Zapraszamy wszystkich chętnych z Warszawy i okolic. Poza stolicą prowadzimy również szkołę językową w Legionowie, Jabłonnie oraz Łajskach.

Kontakt

artprojectszkola@gmail.com

501 826 323

Oferta

Kursy językowe

Obozy językowe

Polish for foreigners

Szkolenia dla firm

Kursy

dla dzieci

dla młodzieży i dorosłych

online

dla firm

ósmoklasisty

maturalne

Cambridge

metodą Callana

zajęcia indywidualne

© 2023 ART PROJECT All rights reserved | Polityka Cookies