Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2022/23 ZAPRASZAMY

Więcej

O nas

PASJA, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE

Centrum Nauczania Języków Obcych Art-Project powstało w 1997 roku. Nasi lektorzy to osoby o przygotowaniu filologicznym, lingwistycznym i pedagogicznym, dla których nauczanie to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, jak prowadzić zajęcia dla różnych grup wiekowych, by nauka języka była efektywna i przyjemna. Nie pracujemy według jednej, określonej metody, bo nie wynaleziono jeszcze takiej, która byłaby odpowiednia i skuteczna w odniesieniu do wszystkich. Dlatego nasi lektorzy umiejętnie łączą rozmaite metody nauczania (m.in. metodę bezpośrednią, metodę polisensoryczną, metodę komunikatywną, metodę TPR, metodę dramy), tak aby dostosować zajęcia do potrzeb każdego z uczniów i jak najefektywniej wprowadzić kolejne elementy programu nauczania.

Oferta Szkoły jest szeroka – proponujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, standardowe oraz egzaminacyjne. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Każdy z Państwa może dobrać dla siebie rodzaj kursu dopasowany odpowiednio pod względem metody prowadzenia zajęć – od kursów konwersacyjno-gramatycznych do lekcji z wykorzystaniem niezwykle skutecznej metody Callana. Tym z Państwa, którzy pragną poszerzać i utrwalać swoją wiedzę poza szkołą, proponujemy korzystanie z platformy e-learningowej.

Uczymy na podstawie oryginalnych publikacji tak znanych wydawnictw jak: Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson (Longman), Express Publishing, jak również w oparciu o autorskie multimedialne materiały dydaktyczne przygotowane przez naszych metodyków.

Zespół osób uczących w szkole stanowią młodzi, lecz doświadczeni nauczyciele, którzy od lat mają kontakt z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach publicznych i prywatnych. Wyniki egzaminacyjne uzyskiwane przez naszych uczniów (bardzo wysokie statystyki zdawalności) są dla nas najlepszą wizytówką i źródłem satysfakcji, że nasza praca przynosi znakomite efekty.

Pozdrawiamy, zespół Art-Project. 

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy