Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2022/23 ZAPRASZAMY

Więcej

Warsztaty Art Project

Drodzy Rodzice, pragniemy, aby nasza szkoła językowa zapewniała Państwa dzieciom nie tylko naukę języków obcych, ale także rozwijała ich pasje i zainteresowania, słowem - była miejscem wszechstronnego rozwoju. Stąd zrodził się pomysł kreatywnych warsztatów tematycznych: teatralnych, plastycznych, technicznych, chemicznych - w formie eksperymentów oraz warsztatów z konstruowania robotów. Tego typu zajęcia nie tylko są świetną zabawą, ale także wpływają na rozwój analitycznego i logicznego myślenia, wyobraźni i kreatywności dzieci, poszerzają ich wiedzę o otaczającym świecie oraz są doskonałą okazją do wzbogacenia słownictwa.

Serdecznie zapraszam do polubienia naszej strony na Facebook'u ( https://www.facebook.com/ArtProjectCNJO/ ) publikowane są najnowsze aktualności ze strony, zdjęcia dzieciaków, oraz przeróżne informacje. Na stronie znajdą Państwo również informację o naszych warsztatach, które będą odbywać się u nas w placówce na ul. Porajów 12.

Więcej informacji pod numerami telefonów:
795 787 707,
501 826 323

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy