Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2020/21 ZAPRASZAMY

Więcej

POLISH FOR FOREIGNERS

Do you live in Poland?

Are you happy in Warsaw? Do you want to speak Polish in restaurants, shops, outdoor markets and with your Polish friends?
We warmly invite you to join our Polish courses for foreigners :-)
Classes are always adjusted to suit your needs. Come by or call us today and get to know our amazing language and beautiful culture. We offer also individual lessons at convenient times and locations. Contact us now!!!

Mieszkasz w Polsce?

Dobrze czujesz się w Warszawie? Chcesz mówić po polsku w restauracjach, na targach, ze swoimi polskimi znajomymi? Serdecznie zapraszamy na kursy językowe "POLISH FOR FOREIGNERS". Lekcje są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Przyjdź albo zadzwoń już dziś i poznawaj wspólnie z nami ten niesamowity język i cudowną polską kulturę. Organizujemy także lekcje indywidualne w dogodnych dla Ciebie godzinach i miejscach. Zapraszamy! :)

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy