Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2020/21 ZAPRASZAMY

Więcej

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW

Czeka Cię egzamin gimnazjalny? Już za rok matura? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje?

Mamy dla Ciebie pełną ofertę kursów, które przygotują Cię do:

  • Egzaminu Ósmoklasisty
  • Egzaminu Maturalnego
  • Egzaminów Cambridge – FCE, CAE

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Czeka Cię egzamin ósmoklasisty? Zapisz się już dziś na kurs, który przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie. W trakcie kursu opanujesz i powtórzysz wymagane na egzaminie słownictwo i zagadnienia gramatyczne, zapoznasz się z formułą egzaminu oraz technikami, które pozwolą Ci z łatwością rozwiązywać zadania egzaminacyjne. Przeprowadzony przez nas wewnętrzny egzamin próbny pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności i oswoić się z formą egzaminu. Kursy prowadzone są przez egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz lektorów, którzy doskonale znają wymagania egzaminacyjne oraz samą strukturę egzaminu.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie kursu zapoznasz się z wymaganiami egzaminacyjnymi, gruntownie powtórzysz i opanujesz materiał gramatyczny oraz obowiązujące na egzaminie słownictwo, zapoznasz się z formułą egzaminu, typowymi zadaniami egzaminacyjnymi oraz technikami, dzięki którym będziesz sprawnie rozwiązywać testy oraz będziesz przygotowany do egzaminu ustnego. Przeprowadzony przez nas wewnętrzny egzamin próbny pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności i oswoić się z formą egzaminu. Kursy prowadzone są przez egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz lektorów, którzy doskonale znają wymagania egzaminacyjne oraz samą strukturę egzaminu.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CAMBRIDGE

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności lub podnieść kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy na organizowane przez nas kursy przygotowujące do prestiżowych egzaminów organizowanych przez Uniwersytet w Cambridge – FCE i CAE, uznawanych na całym świecie.

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy