Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2020/21 ZAPRASZAMY

Więcej

KURSY METODĄ CALLANA

PROSTO DO CELU, czyli o skuteczności metod bezpośrednich, Direct Language Lab oraz Callan Method, w nauczaniu języków obcych.

W obecnym świecie znajomość języków obcych stała się niezwykle ważna.  Doskonałą metodą dla osób pragnących w szybkim czasie przyswoić dużą liczbę słówek, a przy tym poznać struktury gramatyczne potrzebne w życiu codziennym i zawodowym, jest metoda bezpośrednia. Jej głównym celem jest kształcenie umiejętności mówienia, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych automatyzmów językowych, co prowadzi do tego, że zaczynamy  myśleć w danym języku oraz swobodnie  posługujemy się nim w praktyce.

Wprowadzony materiał gramatyczno-leksykalny ćwiczony jest poprzez kontrolowane dialogi nauczyciela z uczniami. Słuchacze biorą aktywny udział w zajęciach, odpowiadając na pytania lektora pełnymi zdaniami, aby wydłużyć czas mówienia oraz ćwiczyć jak najwięcej słów i struktur gramatycznych. Jednocześnie precyzyjnie zaplanowany system regularnych powtórek wprowadzonego wcześniej materiału gwarantuje jego utrwalenie i gruntowne opanowanie. W kolejnych etapach wprowadza się elementy własnej inwencji i słuchacz tworzy coraz więcej własnych, dowolnych odpowiedzi, w różnych kontekstach, co sprawia, że potrafi bardziej kreatywnie używać języka obcego.

W naszej szkole językowej pracujemy na nowoczesnych podręcznikach opartych na  metodzie bezpośredniej, dzięki której staje się ona niezwykle efektywna. Zawierają one wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych.

Słuchacze korzystający z podręczników „English designed with Direct Method” mają stały dostęp do platformy e-learningowej, dzięki której mogą utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Dlaczego warto wybrać naukę języka angielskiego metodami bezpośrednimi : Direct Language Lab. oraz Callan Method w naszej szkole językowej?

  • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów metodami bezpośrednimi.
  • Zapewniamy bezpłatne lekcje próbne (jeśli nie zdecydujesz się na kurs nie zapłacisz za nie nawet złotówki).
  • Tylko u nas jednostka lekcyjna trwa 50 minut, zamiast 45, co daje nam w ciągu roku do 13 lekcji gratis.
  • nasi słuchacze mają stały dostęp do platformy e-learningowej.

                            

                             

 

 

 

 

 

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy