Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2020/21 ZAPRASZAMY

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Powiedz mi, a zapomnę. Naucz mnie, a zapamiętam. Zaangażuj mnie, a się nauczę.

Benjamin Franklin

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Uczniowie przydzielani są do poszczególnych grup na podstawie testu klasyfikacyjnego określającego poziom znajomości języka. Na naszych kursach językowych ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie), jednak naszym głównym celem jest rozwijanie praktycznej umiejętności komunikowania się. Przed rozpoczęciem kursu analizujemy Państwa potrzeby, aby zaproponować kurs, który przyniesie najlepsze rezultaty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy: kursy standardowe – języka ogólnego, kursy metodą Callana/Direct Method, kursy egzaminacyjne, kursy języka biznesu oraz zajęcia indywidualne – dostosowane w pełni do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań, tak w odniesieniu do programu kursu, jak i czasu oraz częstotliwości zajęć.

Rodzaje kursów:

  • kursy standardowe – języka ogólnego
  • kursy metodą Callana/Direct Method
  • kursy egzaminacyjne:

egzamin ósmoklasisty 
egzamin maturalny (dla uczniów ostatniej klasy szkół średnich)
egzamin Cambridge (FCE, CAE, CPE)

  • zajęcia indywidualne

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy