Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2022/23 ZAPRASZAMY

Więcej

KURSY DLA DZIECI

Uczyć – bawiąc, bawić – ucząc.

Angielski dla dzieci Warszawa/Legionowo/Jabłonna/Łajski/Chotomówangielski dla dzieci warszawa

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite aktywizujące metody pracy.
Nauka poprzez wzajemną komunikację, zabawę, śpiew, ruch, odgrywanie scenek, angażowanie wszystkich zmysłów, wykorzystywanie multimediów, a także systematyczne powtarzanie i utrwalanie materiału gwarantują sukces. Nie uczymy pojedynczych słówek, lecz już od pierwszych lekcji dzieci poznają struktury języka, intensywnie ćwicząc na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany sposób, a system powtarzania wprowadzonego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie.
Liczebność grup (do 8 osób) zapewnia kameralną atmosferę, indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz odpowiednią dynamikę pracy.

Angielski dla dzieci

Na naszych kursach nie tylko rozwijamy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, mówienie oraz czytanie i pisanie – u dzieci w wieku szkolnym), lecz także staramy się przybliżyć kulturę krajów anglojęzycznych, przygotowując dla naszych uczniów warsztaty tematyczne – Christmas Day, Easter, Halloween, St Valentine’s Day, St Patrick’s Day, Children’s Day etc. oraz warsztaty artystyczne z językiem angielskim. 

Słownictwo i materiał gramatyczny, wprowadzane na zajęciach, zostały dobrane i ułożone zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate, ponadto zgodnie z aktualną podstawą programową w zakresie nauczania języka obcego.

Pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Wszyscy nasi uczniowie systematycznie otrzymują raporty postępów w nauce z oceną opisową. Zapraszamy też rodziców na lekcje pokazowe, podczas których mogą oni ocenić postępy swoich dzieci.

Zapraszamy wszystkich chętnych z Warszawy i okolic w tym: Bemowo, Tarchomin, Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Łajski

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy